Lifestyle Wydarzenia i promocje

Apetyt na wiedzę i… umiejętności!

13 stycznia 2016
Zwycięska praca z warsztatów fotografii kulinarnej organizowanej przez fotoszkołę Via Art oraz Drukarnię Skład Chleba & Wina.

Głodni wiedzy?

Pełni apetytu na nową przygodę? Bo ja tak i to bardzo! Dlatego zdecydowałam się wysłać swoje zgłoszenie na warsztaty fotografii kulinarnej. I udało się. Będę miała okazję wziąć udział w najbliższej edycji… 🙂

O co dokładnie chodzi?

Co jakiś czas w Łodzi, konkretniej w Drukarni Skład Wina & Chleba organizowane są warsztaty fotograficzne. To, co wyróżnia je na tle innych to całkowite skupienie się na jedzeniu! A przecież nie od dziś wiadomo, że jemy głównie oczami.

Piękno tkwi… na talerzu!

Podczas trzech godzin warsztatów uczestnicy zostaną zapoznani z daniami dnia, a następnie złapią za aparty, by w pełni wydobyć piękno z kulinarnych dzieł sztuki! Najlepsze prace dadzą zwycięzcy nagrodę w postaci kolacji w Drukarni oraz otwartą drogę do współpracy z restauracją jako akredytowany fotograf restauracji na okres miesiąca.

Myślę, że to idealny czas, aby zetrzeć kurz z aparatu i rozpocząć pyszną przygodę.

Warsztaty prowadzone będą przez Dominikę Bieniek-Gierszewską z fotoszkoły Via Art.

Poniżej zamieszczam zdjęcie z poprzednich edycji warsztatów. Pobrałam je (podobnie, jak zdjęcie poglądowe) z oficjalnego fanpage Drukarni Skład Wina & Chleba. Wszystkie zwycięskie fotografie znajdziecie tutaj.

Zwycięskie prace, autor: Marta Rawecka

Jedna ze zwycięskich prac poprzednich edycji warsztatów, autor: Ewa Żuber

Może spodoba ci się jeszcze to