O mnie

Cześć,
jestem Angelika. Fajnie, że tu jesteś! Jedzenie jest tą częścią życia bez której nie możemy istnieć, dlatego skoro musimy jeść, róbmy to dobrze. Uwielbiam gotować i jeszcze bardziej smakować. Zauważysz to na moim blogu, gdzie znajdziesz przepisy, recenzje restauracji i informacje o wydarzeniach kulinarnych. Tak, mój świat kręci się wokół dobrego jedzenia.

Kiedy nie fantazjuję o jedzeniu, myślami błądzę po najodleglejszych rejonach świata. Po uliczkach zatłoczonego Bangkoku, pachnącego zupą pho i kolendrą Hanoi, wielobarwnego Meksyku czy roztańczonej i pachnącej dymem cygar Hawany. Moim marzeniem jest zwiedzenie Azji Południowo-Wschodniej oraz Ameryki Południowej. Nie skłamię jeśli powiem, że to z tych rejonów jedzenie smakuje mi najbardziej. Szczególnie, gdy zawiera duże pokłady ostrości. Wejdź do mojego podróżniczego świata.

Z wykształcenia i zawodu jestem marketerem. Na codzień pracuję w jednej z łódzkich agencji interaktywnych, gdzie realizuję swoją marketingowo-internetową pasję.

W wolnych chwilach nie zwalniam tempa i wyciskam z siebie siódme poty. Przygotowując się do kolejnego półmaratonu czy ekstremalnego biegu z przeszkodami, skacząc na trampolinach, wzajemnie motywując się podczas treningów GT albo rozgrywając kolejną partię squasha. Wulkan energii i 1000 pomysłów na sekundę to ja! Okiełznasz to?! Lubię też wytężyć szare komórki w poszukiwaniu rozwiązania zagadki, np. w escape roomie. O tej części mojego życia przeczytasz w zakładce lifestyle.

Wulkan na wyspie Nisyros, niedaleko greckiej wyspy Kos. Blog kulinarno-lifestylowy Wife with Knife.

Chcesz poznać mnie lepiej? Masz pytanie, a może ciekawą propozycję? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub po prostu wyślij maila na adres angelika@wifewithknife.com.

Do usłyszenia!